Tai pasaulyje pirmaujanti vienkomponentė projekcinė danga, leidžianti savo rankomis sukurti bet kokio dydžio aukščiausios kokybės 3D ekraną. Mes siūlome geriausius sprendimus 3D vaizdo projekcijoms. Čia tik profesionalūs 3D HD projektorių ekranai. 5 litrų pakanka, 16:9 ekranui su įstrižaine iki 6,5 metrų!

projektoriaus ekranas 3D projekcijai

Mūsų projekcijos ekranai yra naudojami kuriant interaktyvus kambarius, 3D namų ir komercinius kino teatrus, įvairius simuliatorius, komercinę reklamą. Jie idealiai tinka naudoti dideliuose patalpose su dirbtiniu apšvietimu. Paint On Screen dažai perteikia visą kompozicijos spalvų spektrą be iškraipymų. Su mūsų patentuota formule yra labai paprasta sukurti 3D ekraną ant bet kurio paviršiaus. Naudodami profesionalius dažus ekranams 3D projekcijoms sutaupysite tūkstančius litų ir daug valandų įrengimo. Sukurkite savo rankomis ekraną dabar ir jau po valandos pasinerkite į neįtikėtiną 3D pasaulį! 

3D didelis projektoriaus ekranas   3D projektoriaus ekranas namų kinas

 Anksčiau 3D kinas buvo toks...

Paint On Screen dažus galima naudoti tiek su aukštos poliarizacijos anaglyfiniomis 3D sistemomis, tiek su 3D projektorių sistemomis su aktyvu užraktu. Paint On Screen yra vienintelė metalizuota, vandens pagrindu danga, kuria galima nudažyti ekraną naudojant bet kokį purkštuvą. Tokią dangą labai lengva valyti.

3D HD Silver Screen. Pagrindinis šio produkto tikslas – aukštos kokybės projekcinių ekranų, skirtų namų kino ar komercinėms sistemoms su poliarizuotą 3D anaglyfine sistema, kūrimas. Paint On Screen yra geriausias sprendimas norint nebrangiai gauti aukštos kokybės trimatės projekcijos vaizdą. 3D HD sukurta vien sidabro pagrindu. Ji turi didelį šviesos atspindžio koeficientą, kas padeda sukurti švarų ir sodrų vaizdą. 3D HD yra specialiai sukurta naudoti su 3D projektorių sistemomis, pagrįstomis poliarizacijos efekto. Ši danga labai atspari temperatūros pokyčiams, neturi „degančių“ taškų, turi mažai cheminių medžiagų ir yra vandens pagrindu, todėl ją labai lengva valyti. Paint On Screen tai: jokių laidų, jokios netvarkos, HD projektorių ekranai bet kokio dydžio ir bet kokioje erdvėje.

V1 Vivid Silverlight.  Tai yra geriausias mūsų kompanijos produktas. Jis skirtas 3D sistemoms su aktyviu užraktu („active-shutter-method“) ir naudojamas visais atvejais, kai reikia pasiekti aukščiausio ryškumo ir kokybės vaizdo. Švarus ir platus šviesos spektras, kurį atspindi metalizuota sidabro pagrindo danga, padarys jūsų sistemą centrine bet kokio pristatimo dalimi.

Lėšų taupymas. 3D HD Silver Screen naudojimas yra ekonomiškas ir efektyvus būdas įgyvendinti aukščiausios kokybės video projektus. Tai puiki tradicinių projektorių alternatyva. Jums nereikia naudoti jokių specialių įrankių, o pačios sudėtingiausios projekcijos sukuriamos tiesiog per kelias valandas. 5 litrų pakanka, kad būtų sukurtas 16:9 ekranas su įstrižaine iki 6,5 metrų! 

 

3d vaizdo projekcija

3D projekcija planetariumo lubose.

Paint On Screen sustiprina visą spalvų spektrą ir sukuria tobulą vaizdą be jokių iškraipymų. Mūsų patentuota formulė, leidžia Jums lengvai paversti bet kurį paviršių nuostabia 3D projekcija.

sidabro pagrindas 3d aktyvus užraktas

Techninė informacija
Paint On Screen gamina dviejų tipų dangas 3D projekciniams ekranams. Pirmoji danga yra 3D HD, kuri yra visiškai metalizuota, turi 2,6 vaizdo stiprinimo koeficientą ir sukuria nuostabų ryškų vaizdą. Kita 3D projekcijų danga yra V1 Vivid Silverlight, kuri turi koeficientą beveik dvigubai viršijantį pirmąjį produktą ir yra specialiai sukurta 3D sistemoms su aktyviu užraktu. Tai populiariausia tokia projektorių ekranų danga pasaulyje skirta naujausiems 3D namų kino projektoriams. Jums reikia tiesiog purkšti dažais ant ekrano ir pagaliau pamatyti savo filmus aukščiausios kokybės rezoliuciją prieinama bet namų kino teatro ar kino studija! Paint On Screen lengva taikyti. Naudojant purkštuvą yra labai paprasta sukurti vienalytę dangą tam, kad pasiekti aukščiausius kokybės vaizdą. 3D HD ir V1 dažai yra sukurti vandens pagrindu, todėl juos galima greitai ir tolygiai taikyti be specialių įrankių. Žiūrėkite naudojimo instrukcijas.

 

projektorius 2D - 3D konvertavimas   projektorius ekranas pasirinkti 3D

 

Sukurtas naujausiems 3D namų kino projektoriams.

V1 Vivid Silverlight - tai populiariausia pasaulyje danga, kuri yra naudojama su naujos kartos 3D namų kino sistemų moderniausias projektoriais. Tiesiog nudažykite purkštuvu norimą vietą Paint On Screen dažais ir mėgaukitės aukščiausia vaizdo kokybe. Naudojant Paint On Screen gausite stulbinantį rezultatą: didelio ryškumo, tikrai įspūdingos kokybės, švarų vaizdą bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Ne vienas televizorius negali prilygti Paint On Screen dažams pagal perduodamų spalvų grynumą, kai yra rodomas 3D vaizdas. Pirkti ekraną 3D projektoriui dabar!

 

Sukurti unikalų ekraną savo klientams!

Mes siūlome sprendimus masinių komunikacijų ir pramogų srityje. Maža kaina ir paprastas naudojimas leidžia greitai ir lengvai sukurti video projekcijas mokyklose, parodų centruose, konferencijų salėse, namuose, viešbučiuose, restoranuose, sporto baruose ir kt. Pagerinkite savo projektą stulbinančia vaizdo projekcija. Mūsų danga yra pirmaujanti vaizdo pramonėje pagal vaizdo ryškumą, spalvų tikslumą ir rezoliuciją. Paint On Screen dažai atsparūs oro sąlygoms ir drėgmei. Mes pasiruošę padėti Jums padaryti pasirinkimą ir apskaičiuoti reikiamą dangos kiekį pagal tai, kokią įrangą jūs naudojate, o taip pat suteiks rekomendacijas apie paviršiaus paruošimą ir dengimą. Susisiekite su mumis.

Partneriai